Imami nga Tirana viziton prindërit e komandant Telit, i gjen në gjendje të mjerueshme (VIDEO)

740

Imami i njohur nga Tirana, Ahmed Kalaja ka vizituar prindërit e të ndjerit Lefter Bicajt i njohur si komandant Teli, i cili shquhet për trimërinë në konfliktin e 2001-shit në Maqedoni.

Kalaja i ka gjetur prindërit e Telit në gjendje të mjerueshme dhe të varfër. Ai apelon që t’u ndihmohet atyre.

MARKETING 420 x 60

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim:

Me prindërit e Komandant Telit rahmet i pastë shpirti.

Me prindërit e Komandant Telit rahmet i pastë shpirti.

Posted by Ahmed Kalaja on Wednesday, 22 April 2020