Ajax po përballet me një eksod, Bayern Munich po kërkon t’i marrë një nga ‘yjet’

29

Ajax pritet të ‘gjymtohet’ në këtë merkato verore. Disa lojtarë janë larguar dhe të tjerë po pritet ta bëjnë një gjë të till.

Emri i fundit që po përflitet për një largim nga skuadra holandeze, është Hakim Ziyech. 26-vjecari po ndiqet me shumë interes nga Bayerni, i cili nga ana tjetër po ndjek edhe Leroy Sane. Ajax pritet të ‘gjymtohet’ në këtë merkato verore. Disa lojtarë janë larguar dhe të tjerë po pritet ta bëjnë një gjë të till.

Emri i fundit që po përflitet për një largim nga skuadra holandeze, është Hakim Ziyech. 26-vjecari po ndiqet me shumë interes nga Bayerni, i cili nga ana tjetër po ndjek edhe Leroy Sane.
Image