Ancelotti: Icardin e vlerësojnë të gjithë

19

Carlo Anceloti, ditën e sotme ka zhvilluar një konferncë nga Dimaro, vendi ku po zhvillojnë fazën përgatitore. Nga aty Ancelotti foli me superlativa mbi Mauro Icardin, i cili ditët e fundit po kërkohet me ngulm nga Napoli. “Ai është një lojtar i çmuar, i vlerësuar nga të gjithë, jo vetëm nga ne, ai ka bërë sezone të mira tek skuadra e Inter”. Nga mediat italiane përflitet që një shkëmbim mes Lorenco Insigne dhe Icardin mund të ndodhi këto ditë.
Image