Boksieri tetovar, Lulzim Ismaili do të garojë në turneun e boksit që do të mbahet në Pejë të Kosovës

127

Në Pejë të Kosovës, më 27.12.2020 do të mbahet turniri i boksit profesional, ku në mesin e të cilëve edhe boksieri shqiptar nga Tetova, Lulzim Ismaili, do të garojë në këtë turnir.

Kundërshtari i boksierit tetovar, Lulzim Ismaili do ta bëhet publike ditëve në vazhdim. Lulzim Ismaili deri më tani ka 5 meçe dhe të gjitha i ka fitore, ku tre me nokaut. Për Ismailin kjo do të jetë ndeshja e gjasht profesionale. /Albanews24/