Friday, January 24, 2020
Ballina Stil Jete

Stil Jete

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Pite nga fasulja: Është e mirë për racion, por edhe për shtesë të ushqimit

Është shtesë e shkëlqyeshme ushqimeve nga mishi, por mund të shërbejë edhe si ushqimi vetëmPër brumë nevojiten:– 500 g miell; – 2 vezë; – 2 lugë...

Pesë këshilla nga pesë milionerë që ia dolën vetë

Nëse po kërkoni këshilla për një jetë të mirë dhe një biznes të suksesshëm, i gjetëtKëta milionerë kanë pasur mentorë të jashtëzakonshëm përgjatë jetës,...

Shprehia e rrezikshme pas ushtrimit, e cila mund të përkeqësojë gjendjen shëndetësore

Ekziston në rrezik të cilit femrat i ekspozohen pas stërvitjes, ndërkaq për të nuk janë të vetëdijshme. Ja se për çka është fjala…Studimi më...

Si t’ia ktheni jetën luleve: Ilaçi për lulet e vyshkura!

Bëjeni vetë ushqimin energjik, përkatësisht plehun natyral për lulet tuajaSecili që ka lule në shtëpi e di sa e pikëlluar është t’i shohësh kur...

Kuzhinieri i njohur tregon si të përgatisni pure më të mirë nga patatja: Kjo...

Purenë e patates shumica e duan, sepse përgatitet thjesht, ndërkaq është e shijshme. Mirëpo, edhe krahas asaj që shumica e amvisave gabimisht përgatisin purenëKuzhinieri...

Qofte të gatuara në furrë: Drekë e pazakonshme me shije të shkëlqyeshme!

Qofte të shëndetshme për të gjithë familjen. Mos nguroni të nisni nga puna, për ti’ shijuar sa më parë!Nevojiten:– 250 g mish i bluar; –...

Këto gjëra duhet t’i hiqni një orë e më parë nga shtëpia

Trendet e dekorimit të shtëpive vijnë dhe ikin, por ca gjëra thjesht nuk funksionojnë më1. Jastëkët që janë një ngjyrë me divaninMund të luani...

Këto vegla kuzhine nuk bën t’i përdorni më shumë se një vit: Vend i...

Në vazhdim po ju sjellim listën e gjërave të kuzhinës të cilat nuk janë për përdorim më shumë se një vitPër përgatitjen e ushqimeve...

Supë antibiotike: Ilaç i vërtetë për ditët e ftohta!

Shkruajeni këtë recetë!Gjatë ditëve të dimrit këtë supë përgatiteni së paku një herë në javë dhe mos u brengosni për shëndetin.Nevojiten:– 1 hudhër; 1...

Pijen ideale për kohën e ftohtë e kemi ҫdo ditë para syve, surprizë?

Një prej pijeve më të njohura të dimrit e ndër më të vjetrat në rajon, e përhapur dhe familjare edhe në vendin tone, është...