Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90
Ballina Stil Jete

Stil Jete

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Këshilla se si të lëvizni dhe bartni gjërat sigurt gjatë pandemisë

0
Profesionistët e bartjeve dhe ekspertët e pasurive të patundshme tregojnë se si mund të siguroni një lëvizje të sigurt dhe pa probleme. Ju keni mjaft...

Gëzimet e Bajramit, ndjenjat dhe meditimet

0
Festat, sipas natyrës dhe kuptimit të tyre, pos gëzimeve fizike, shpirtërore dhe ngazëllimeve, bartin porosi të ndjenjave dhe meditimeve intensive për të kaluarën, të...

Ka 775 dhoma, pamjet fantastike brenda Pallatit Mbretëror në Angli

0
Familja mbretërore e Britanisë së Madhe është ndër më të komentuarat dhe të dashurat në radhët e mbretërive botërore, ndaj edhe lajmet rreth stilit...

Si ta shndërroni kopshtin ose ballkonin tuaj në një mini-festival në natyrë

0
Vera 2020 është praktikisht e ndaluar dhe festivalet më të famshme të muzikës janë në pritje të vendimit se a do të mbahen për...

Këshilla për mbijetesën që mund t’ju ndihmojnë të shpëtoni nga situatat e rrezikshme

0
Nëse e gjeni veten të përfshirë në raste të vështira për të mbijetuar, duhet të jeni vigjilent dhe të shkathët me gjësendet që keni përreth...

Tri lule për tavolinën tuaj të punës

0
Në dorën tuaj është që të zvogëloni ekspozimin ndaj rrezatimeve të dëmshme me ndihmën e bimëve të cilat “ushqehen” me to dhe i thithin...

A do të jenë biçikletat elektrike e ardhmja e transportit publik?

0
Biçikleta elektrike mund të zvogëlojë trafikun dhe t’u ofrojë punëtorëve një mënyrë për t’u rikthyer në vendin e punës gjatë coronavirusit, sipas një studimi...

Gabimet më të shpeshta të cilat i bëni derisa piqni gurabija

0
Dëshironi t’i lumturoni familjarët apo mysafirët me ëmbëlsira dhe gurabije të shijshme, ndërsa nuk ju kanë dalë të mira? Nëse nuk jeni të sigurt se...

Askush më nuk do të mund t’ju gënjejë: Mësoni cila është gjuha e trupit...

0
Një ndër shenjat më të lehta të gjuhës së trupit të cilat mund t’i vëreni, por që do të thotë që personi gënjen është...

A do të jetë kjo mënyra si do të punojmë pas pandemisë?

0
Fillimisht na tregoni si është më mirë për ju të punoni, nga shtëpia apo në zyrë? Nuk e dimë për ju, por shumë kompani nëpër...