Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90
Ballina Stil Jete

Stil Jete

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Gjarpri arab i natës, krijesa që po habit të gjithë

0
Ky është gjarpri arab i shkretëtirës, specia më e parrezikshme në mesin e gjarpërinjve. Ai jeton në shkretëtirat e Arabisë dhe Iranit – dhe...

Mijëra dollarë fluturojnë në ajër, ‘luftë’ në autostradë (VIDEO)

0
Shoferët nuk po u besonin syve kur panë se autostrada ishte mbushur me para. Dera e një kamioni të blinduar u hap dhe kartëmonedhat nisën...

Konfiskohen 271 milionë dollarë nga policia (VIDEO)

0
Autoritetet turke në Stamboll mbrëmë kanë arritur të konfiskojnë 271 milionë dollarë të falsifikuara, njofton televizioni turk NTV. Sipas autoriteteve, kjo është shuma më e...

Nëse i lani atletet në rrobalarëse, shtoni këtë përbërës: Ky truk zgjidh problemin e...

0
Nëse keni një palë atlete apo këpucë të cilat i mbathni çdo ditë, ekziston mundësia e madhe që kanë filluar të lirojnë aroma të...

Me këtë truk të thjeshtë dredhëzat do të qëndrojnë më shumë

0
Tani është sezoni i dredhëzave, por meqenëse është fjala për pemët të cilat kanë numër të vogël kalorish, mund t’i hamë sa të duam Krahas...

Hotelet luksoze që do të hapen pas COVID-19

0
Disa njerëz besojnë se industria e udhëtimeve është e vdekur. Efektet e pandemisë COVID-19 do të ndjehen për një kohë të gjatë. Do të...

Ushtrimet më të mira të cilat nuk i bëni

0
Tani kur duhej të planifikonim ndonjë ndryshim në planin jetësor, ndodh pandemia – e cila të gjithëve na kufizon lëvizjen jashtë shtëpisë Megjithatë, tipat e...

Bankroton kuzhinieri me famë botërore, 80 milionë euro borxhe (FOTO)

0
Një muaj e gjysmë pasi që kuzhineri i njohur botërore Xhejmi Oliver (44) ka bankrotuar përshkak të një borxhi prej 80 milion euro, gjithashtu...

Fisi i cili për shkak të bukurisë vuan dhembje të madhe: Asnjë nga ta...

0
Për shkak të bukurisë janë të gatshëm në çdo gjë Fisi Karo ka rreth 2.000 pjesëtarë, të cilët e përbëjnë njërin ndër fiset më të...

Pamje nga vila luksoze e pronarit rus të Chelseat, Roman Abramovich, në Ulqin

0
Kjo vilë gjendet afër Ulqiinit të vjetër dhe është një ndër villat më të shtrenjta në qytetin bregdetar. Sipas informatave nga turistët që çdo vit...