Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90
Ballina Stil Jete

Stil Jete

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Ky është Airbag-u që do të shpëtojë jetë

0
Honda ka njoftuar lancimin më të fundit teknologjik, atë të kondicioneve ajrore për pasagjerët. Airbag-u është krijuar për të mbrojtur më mirë pasagjerët nga...

Pashteta nga pemët arrore

0
Nëse agjëroni apo kujdeseni për ushqim të shëndetshëm, kjo pashtetë është për ju A keni menduar të bëni ndonjëherë pashtetë në shtëpi? Nëse po, ne...

Syri që shikon gjithë kryeqytetin: Urë dhe ndërtesë në një vend

0
Një ndër ndërtesat e reja më të larta në kryeqytetin e Kazakistanit do të jetë rrokaqielli i pazakonshëm, dizajni i të cilit është i...

Si të ndërtoni marrëdhënie efektive me kolegët e punës

0
Aftësitë ndërpersonale janë thelbësore për të krijuar një marrëdhënie të mirë dhe të shëndetshme në vendin e punës. Por shpeshherë komunikimi çalon për arsye...

Nëse jeni helmuar nga ushqimi, ja si ta merrni veten në kushtet e shtëpisë

0
Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre dhe të vjella. Gjithashtu mund...

Toptha brazilianë nga mielli dhe djathi: Paragjellë shumë e shijshme dhe do t’u pëlqejë...

0
Ideale në çdo rast Po ju sjellim recetën origjinale për paragjellën më të popullarizuar braziliane – toptha të butë dhe kërcëllues nga mielli dhe djathi,...

Si duhet të ruhet fasulja

0
Fasulja bën pjesë ndër artikujt më të njohur, e cila zë vend të rëndësishëm në traditën tonë kulinare Ruajtja e drejtë e fasules është shumë...

Ka një vend në botë ku s’ka asnjë grimcë jete!

0
Është një krater vullkanik i vendosur në veri-lindje të Etiopisë, në depresionin e Danakilit: u formua në kohët e lashta pas shpërthimit të magmës...

Këto janë dobitë e kombinimit mjaltë e kanellë

0
Për shekuj me radhë njerëzit kanë përdorur produkte natyrale për të trajtuar sëmundje të ndryshme. E ashtuquajtura mjekësi alternative ofron shumë zgjidhje që rezultojnë shumë...

Sekreti i jetëgjatësisë i Mbretëreshës Elizabeth: Për shkak të këtij sekreti është vitale në...

0
Mbretëresha e Anglisë, me gjithë moshën e saj, nuk heq dorë nga kryerja e detyrave mbretërore Nëse keni pyetur ku qëndron sekreti i vitalitetit dhe...