Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90

Stil Jete

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Vritet elefanti 50 vjeçar në Namibi, qeveria e shpalli të rrezikshëm

0
Vrasja e një elefanti 50 vjeçar në Namibi ka shkaktuar një trazirë në vendin Afrikano jugor, me grupet përkrahëse të të drejtave të kafshëve...

​Huawei ende e ka të ndaluar të përdorë rrjetin 5G

0
Kompania “Huawei” vazhdon të jetë e ndaluar që të instalojë pajisje të teknologjisë 5G në SHBA, ndonëse Donald Trump autorizoi prodhuesit amerikanë që të...

Deshifrohet Kodi Egjiptian, arkeologët: ‘Zbulimi më i rëndësishëm’

0
Arkeologët e Egjiptit bënë "përparimin më të madh ndonjëherë" në përpjekjen për të kuptuar qytetërimet e lashta që jetuan më shumë se 4.500 vjet...

Bankroton kuzhinieri me famë botërore, 80 milionë euro borxhe (FOTO)

0
Një muaj e gjysmë pasi që kuzhineri i njohur botërore Xhejmi Oliver (44) ka bankrotuar përshkak të një borxhi prej 80 milion euro, gjithashtu...

Artisti që me dru krijon kafshë që duket se kanë dalë nga pylli (FOTO)

0
Nëse e doni natyrën dhe nuk mund ta mendoni jetën pa lumenj, pyje dhe mrekullitë e tjera natyrore, punët e këtij skulptori japonezo-kanadez Mori...

100 thëniet më të bukura të Faik Konicës

0
-Fletore koniciane nr. 9- Mblodhi, përktheu dhe përgatiti për botim: Fotaq Andrea 1. Njeriu fillimisht i sheh gjërat ashtu siç janë, dhe më pas u jep...

Ja tre receta të thjeshta shtëpiake, që ju ndihmojnë të mbani mushkonjat larg

0
Në verë, të gjithë duam të kalojmë më shumë kohë në ajër të pastër, të ecim në park dhe të shijojmë gjelbërimin dhe lulet....

‘Google’ shumë afër zbulimit të kompjuterit kuantik

0
Google është afër realizimit të një kompjuteri kuantik për herë të parë, pasi bëri një zbulim të madh në fushën e informatikës. Hartmut Neven, drejtor...

Rusi: Fotografohet antilopa e rrallë (FOTO)

0
Kjo krijesë e çuditshme e familjes së antilopës u fotografua në kohë përpara se të fshihej më pas. Mogens Trolle, 50 vjeç, kapi kafshën në...

Pirja e duhanit dëmton edhe sytë

0
Specialistët në Britani të Madhe paralajmërojnë se miliona njerëz po vënë në rrezik shëndetin nga pirja e duhanit. Sipas një sondazhi një në pesë persona...