Friday, September 17, 2021

Stil Jete

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

100 thëniet më të bukura të Faik Konicës

0
-Fletore koniciane nr. 9- Mblodhi, përktheu dhe përgatiti për botim: Fotaq Andrea 1. Njeriu fillimisht i sheh gjërat ashtu siç janë, dhe më pas u jep...

Ja tre receta të thjeshta shtëpiake, që ju ndihmojnë të mbani mushkonjat larg

0
Në verë, të gjithë duam të kalojmë më shumë kohë në ajër të pastër, të ecim në park dhe të shijojmë gjelbërimin dhe lulet....

‘Google’ shumë afër zbulimit të kompjuterit kuantik

0
Google është afër realizimit të një kompjuteri kuantik për herë të parë, pasi bëri një zbulim të madh në fushën e informatikës. Hartmut Neven, drejtor...

Rusi: Fotografohet antilopa e rrallë (FOTO)

0
Kjo krijesë e çuditshme e familjes së antilopës u fotografua në kohë përpara se të fshihej më pas. Mogens Trolle, 50 vjeç, kapi kafshën në...

Pirja e duhanit dëmton edhe sytë

0
Specialistët në Britani të Madhe paralajmërojnë se miliona njerëz po vënë në rrezik shëndetin nga pirja e duhanit. Sipas një sondazhi një në pesë persona...

Si kanë ndryshuar bukuroshet e Hollywoodit nga fëmijëria e tyre? (FOTO)

0
Ne i admirojmë fotografitë plot glamur të yjeve në revistat më të njohura në botë. Por, për çudi, fotografitë e paedituara zgjojnë interes shumë më...

Mish pule me kërpudha dhe brokoli

0
Një recetë e shijshme dhe e ushqyeshme.   Përbërësit: – 500 g gjoks pule, – 250 g kërpudha shampinion, – 500 g brokoli, – 1 filxhan supë pule, – 1/3...

Një gotë me lëng panxhari në ditë, për të përmirësuar tensionin e gjakut

0
Panxharët përmbajnë një sasi të madhe të vitaminave dhe mineraleve të dobishme për shëndetin. Me bollëkun e vlera ushqyese dhe mënyrat e ndryshme të...

Ç’po ndodh me instagramin? VIP-at po pësojnë ulje drastike të ndjekësve

0
Diçka e çuditshme ka ndodhur ditën e sotme në rrjetin më të madh social Instagram. Kompania gjigande ka fshirë një numër shumë të madh...