Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90
Ballina Politikë

Politikë

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

OKB është gatshme të mbështes Maqedoninë e Veriut në ballafaqim me...

0
Kryeministri Oliver Spasovski dhe Koordinatorja e Kombeve të Bashkuara në vendin tonë, Rosana Duljak, në takimin e sotëm diskutuan masat e marra të marrë...

Blerim Reka, kandidati i shqiptarëve për PRESIDENT?!

0
Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami dhe kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela janë parë sot në një takim të përbashkët në Shkup...

Lidhja Qytetare Shqiptaro Amerikane i bën thirrje Trumpit të lirojë ambasadorin...

0
Bordi i Lidhjes Shqiptaro Amerikane përmes një letre dërguar presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i ka bërë thirrje që ta...

Janeva largohet nga salla e gjyqit, e quan Stefanovën “të ndyrë...

0
Gjykatësja në rastin “Haraçi” ka urdhëruar të largohet ish-shefja e PSP-së Katica Janeva, nga salla e gjyqit, për shkak të komenteve të papërshtatshme. Katica Janeva...

Qeveria i ka shfuqizuar 89 emërime të ministrit të Brendshëm, Naqe...

0
Qeveria në seancën e mbrëmshme në Ohër ka miratuar vendim për shfuqizimin e 89 vendimeve për emërime të cilat i ka miratuar ministri teknik...

Meta për Kurtin: Qeveria e tij i ka të gjitha mundësitë...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka thënë se Qeveria Kurti i ka të gjitha mundësitë të jetë një shembull pozitiv i mirëqeverisjes në rajonin...

Kasami: Çdo ditë BESËS po i bashkangjiten figura intelektuale dhe të...

0
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, sonte ka qenë i ftuar në emisionin ‘Argument’ në TVM 2, ku ka folur rreth aktualitetit politik në...

Aksident në Tetovë, vetura rrënon një pjesë të murit

0
Njëzet e tre vjeçari nga fshati Vicë, Tetovë, ka humbur kontrollin mbi automjet dhe ka goditur murin e kazermës në Tetovë. Të lënduar nuk...

Sot protestohet në Tiranë

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka bërë të ditur se do të mbështesë protestën e sotme të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, pas...

HISTORIKE/ LSDM pranon kërkesën e BESËS që në letërnjoftim të shkruhet...

0
Alsat mëson se Lëvizja Besa dhe LSDM kanë arritur marrëveshje për dorëzimin e propozomi-Ligjit për letërnjoftime në procedurë parlamentare, në këmbim të...