Monday, March 30, 2020
MARKETING 728 x 90

Zaev mbështet kërkesat e BESËS: Për tre muaj do të prolongohen...

0
Ish Kryeministei i vendit Zoran Zaev në emisionin 'click-plus' në TV21 sonte e ka mbështetur kërkesën e Lëvizjes Besa, për prolongimin e...

HISTORIKE/ LSDM pranon kërkesën e BESËS që në letërnjoftim të shkruhet...

0
Alsat mëson se Lëvizja Besa dhe LSDM kanë arritur marrëveshje për dorëzimin e propozomi-Ligjit për letërnjoftime në procedurë parlamentare, në këmbim të...

Kasami: Pranuam ofertën e ASH-së për koalicionim trepalësh, sepse faktori shqiptar...

0
Kryesia qendrore e Lëvizjes BESA ka vendosur të pranojë ofertën e Aleancës për shqiptarët që të garojnë së bashku në zgjedhjet e parakohshme parlamentare,...

Komandanti i UÇK-së bën thirrje të mbështetet Lëvizja BESA

0
Komandanti i UÇK-së, i cili udhëheqi betejën e 14 marsit në Kalanë e Tetovës, Izair Samiu-BACI nëpërmjet një shkrimi në Facebook ka...

LDSHM i thotë PO partneritetit të partisë së vetme opozitare lëvizjes...

0
LDSHM i thotë PO partneritetit të partisë së vetme opozitare lëvizjes Besa!Pas mbajtjes së kuvendit të lëvizjes Besa, kryesia e kësaj lëvizje...

Thaçi: Ziadin Sela është vrasës dhe është përgjegjës për shtatë vrasje...

0
Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi, në emisionin DPT të T7 ka folur rreth zhvillimeve politike në Maqedoni dhe zgjedhjet e 12 Prillit. Thaçi ka...

Ekskluzive/ Anketa e IRI-t, BESA prin në zonën 6

0
Inistituti Amerikan IRI, ka publikuar një anketë të partive politike, ku shihet se LSDM-ja dhe BESA do të formojnë të vetëm qeverinë...

EKSKLUZIVE: Hoxha paralajmëron befasi të madhe në prag të pesë vjetorit...

0
Sektretari Përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha, përmes një postimi në Facebook, ka paralajmëruar opinionin publik se së shpejti Lëvizjes Besa, do t'i bashkangjithet...

Thaçi humb debatin, “Jam shtirur se i lutem Zotit së bashku...

0
Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi, ka qenë i ftuar në emisionin "Zone e lire" në RTV Klan. Ai ka folur rreth zgjedhjeve të parakohshme...

Express: Alternativa në koalicion parazgjedhor me LSDM-në?!

0
Koalicionet parazgjedhore mes partive shqiptare në Maqedoninë e Veriut janë temë mjaftë e përfolur tani në prag të zgjedhjeve të parakohshme në parlamentare. Gazeta Express...