Wednesday, November 25, 2020

Arsllani: HEMOROIDET E BDI-së që shpëtuan Veljanovskin

0
Shkruan: Gazmend Arsllani, anëtar i kryesisë së degës së Lëvizjes BESA në Tetovë HEMOROIDET E BDI-së që shpëtuan Vlejanovskin. BDI me levizjet e fundit taktike dëshmon...

Aktivistët e BDI-së të revoltuar me Bujar Osmanin

0
Në një postim në rrjetin social Facebook, koordinatori i këshillave vendor në Çair, ka shprehur revoltën e tij lidhur me hilet dhe padrejtësinë që...

SKANDAL/Veljanovski shpëton nga burgu

0
Për pak sekonda, nuk arrihet të votohet për heqjen e imunitetit të Trajko Veljanovskit!

Seancë plenare ora 21:00 për heqjen e imunitetit të Veljanovskit

0
Kuvendi i RMV ka thirrur seancë plenare ora 21:00 për heqjen e imunitetit të deputetit të VMRO-DPMNE, Trajko Veljanovskit transmeton Albanews24. Kujtojmë se një...

Siljanovska Davkova mblodhi 10.000 nënshkrimet

0
Profesoresha Gordana Siljanovska Davkova e cila është kandidate e VMRO-DPMNE-së në zgjedhjet presidenciale nëpërmjet një video mesazh e njoftoi opinionin se për një afat...

SKANDAL/Mungesa e deputetit Shaqiri “shpëton” Veljanovskin nga paraburgimi

0
Trajko Veljanovski shpëton nga paraburgimi, Komisioni parlamentar me vota 4:4 nuk ia hoqi imunitetin. Komisioni prlamentar për Çështjet e Mandatit dhe Imunitetit, me 4 vota...

KASAMI NË POROJ, VIZITON MUZEUN E UT-SË

0
Në nder të përvjetorit të 24 të ligjeratave të para, Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sot vizitoi muzeun e UT-së në fshatin Poroj....

Ambasadori amerikan përfundon mandatin në Shkup, ja porosia e fundit

0
Ambasadori amerikan në vend, Xhes Bejli para ikjes së tij nga Maqedonia e Veriut, në një intervistë jozyrtare për rezidencën e tij, u përgjigj...