Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90

Politikë

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Kurti për vendimin e Kushtetueses: I padrejtë dhe i papranueshëm, hapat...

0
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka thënë se vendimi i Gjykatës Kushtetuese është i papranueshëm. Ai përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ky...

Dita e fundit e seancës publike në Gjykatën e Apelit për...

0
Me dëshmi të disa prej të akuzuarve dhe me fjalimin e prokurorisë para Këshillit penal të Gjykatës së Apelit Shkup, sot duhet të përfundojë...

Grenell i ”gëzohet” vendimit të Kushtetutës, i cili i dha të...

0
I dërguari special i presidentit Donad Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kërkuar nga i gjithë spektri politik në Kosovë që të respektohet...

Basha: Qeverisjes Ramavirus po i vjen fundi

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar sërish për prishjen e Teatrit Kombëtar. Me anë të një postimi në Tëitter Basha shkruan se teksa...

Mexhiti: Duhet të ketë kompromis, por edhe data 5 korrik është...

0
Izet Mexhiti nga BDI, thotë se për Integristët është me rëndësi që të ketë kompromis rreth caktimit të datës për realizim të procesit zgjedhor,...

Mançevski: Duam datë të përbashkët po kjo të shkojë deri në...

0
Nënkryetari dhe ministri nga radhët e LSDM-së, Damjan Mançevski në Alsat tha se “po punojmë në drejtim të sigurimit të konsensusit për datën, po...

Dimitrov përshëndet rolin udhëheqës të Francës për ringjalljen e agjendës evropiane...

0
Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot përmes telefonit ka biseduar me sekretaren shtetërore përgjegjëse për Çështje Evropiane në Ministrinë për Evropën në...

Zekiri: Të gjithë partitë politike duhet të marrin pjesë në zgjedhje

0
LSDM-ja dëshiron zgjedhje të shpejta në të cilat do të marrin pjesë të gjithë akterët politikë, edhe VMRO DPMNE-ja, që t’i fitojmë në zgjedhje,...

Janushev: Zgjedhjet duhet të ketë, por është e papranueshme të gjithë...

0
Sekretari i Përgjithshëm i VMRO DPMNE-së, Igor Janushev për TV 24 deklaroi se zgjedhjet duhet të ketë dhe do të ketë, por jo me...

Pendarovski sot do të vendos nëse do të zgjasë gjendjen e...

0
Presidenti Stevo Pendarovski sot do të vendosë nëse do të zgjasë gjendjen e jashtëzakonshme pas një mbledhje të Këshillit të Sigurimit, thonë burime afërta...