Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90

Politikë

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Zgjerohet skandali në Fondin Pensional, 14 mijë qytetarëve nuk u janë...

0
Rrritet numri i qytetarëve që nuk u janë transferuar paratë nga Fondi Pensional drejt shtyllës së dytë MAPAS. Nga vlerësimet e para numri kishte prekur...

Kasami “inkurajon” Zaev-in që të jep dorëheqje dhe të shkohet në...

0
Qeveria e Maqedonisë së Veriut që drejtohet nga kryeministri Zoran Zaev, me gjasë do të përfundojë mandatin pa zgjedhje të parakohshme parlamentare, që shumë...

Ambasada gjigante e SHBA-ve në Kosovë, 5 vite punë dhe mbi...

0
Rreth 5 vite më parë në Kosovë filloi ndërtimi i Ambasadës më të madhe në Ballkan, e që është ajo e SHBA’së, që u...

Kryeministrat bashkëbisedojnë para nisjes së Samitit në Poznan të Polonisë

0
Kryeministri Zoran Zaev, po qëndron në Poznan të Polonisë, dhe do të marrë pjesë në sesionin plenar të Samitit të Vendeve të Ballkanit Perëndimor,...

Rexhepi: Rastet e ngritura nga PSP pa epilog, të formohet Gjykatë...

0
NËNKRYETARI I LËVIZJES BESA, KASTRIOT REXHEPI KA SHKRUAR NË RRJETIN SOCIAL FACEBOOK SE NEVOJITET GJYKATË SPECIALE PËRVEÇ PROKURORISË SPECIALE.” Ja shkrimi i plotë; Për të gjithë...

14 oficerët rusë vdiqën nën det për shkak të zjarrit në...

0
Një zjarr në bordin e një anije kërkimore të marinës ruse ka lënë të vdekur 14 anëtarë të ekuipazhit. Ekuipazhi u helmua nga tymi kur...

Vapat tropikale vazhdojnë deri nga mesi i javës së ardhshme

0
Moti tropikal në vend do të zgjat deri nga mesi i javës së ardhshme, kur do të ketë zvogëlim të temperaturave maksimale për disa...

“Maxhar Telekom” dëshmitarët do të dëgjohen në shtator

0
Dëshmitari Mihail Kefallojanis sot nuk është paraqitur në gjykatën penale ku duheshe të dëshmon për rasitn e PSP-së “Maxhar Telekom”, Kryetarja e Këshillit Gjyqësor...

Emri i ushtrisë do të jetë Armata e Republikës së Maqedonisë...

0
Presidenti Stevo Pendarovski ka nënshkruar dekretin për uniformat e Ushtrisë. Me të, zyrtarisht, emri i ARM-së ndryshohet, që tani e tutje do të jetë...

Han/ Pro rekomandimit për hapjen e negociatave me Maqedoninë e Veriut...

0
Komisionieri i Bashkimit Evropian për Zgjerimin në largim, Johannes Hahn ka deklaruar në Poznan të Polonisë se i qëndron rekomandimit për hapjen e negociatave...