Friday, April 3, 2020
MARKETING 728 x 90

Udhëheqësit gjermanë me kërkesë ndaj qytetarëve: Qëndroni në shtëpi

0
Udhëheqësit gjermanë të hënën u kërkuan qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi, për të reduktuar përhapjen e coronavirusit. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kancelarja gjermane...

Rama: BE të mos e përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga qasja në...

0
Kryeministri Edi Rama tha se Bashkimi Europian nuk mund dhe nuk duhet në asnjë mënyrë, ta përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga aksesi tregtar i materialeve...

Lotë dhe emocione, djali takon për herë të parë pas 53...

0
Në programin “Dua të të bëj të lumtur” është shpalosur një nga historitë ndoshta më prekëset që janë trajtuar ndonjëherë nga ky emision. Ishte historia...

Rama: Duke parë shkallën e ulët të vetëdijes së shumë qytetarëve...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se do të mbyllen të gjitha restorantet, baret dhe klubet në Tiranë dhe Durrës. Rama me anë të...

Sali Berisha e pranon: PD nuk arriti ta rrëzonte Ramën, duhet...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për Ilva Now pranoi se propozimi i tij një vit më parë që PD të linte mandatin me...

Rama u bënë thirrje qytetarëve: Mos blini maska, nuk mbrojnë nga...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nga foltorja e Kuvendit foli sot për frikën, që ka kapluar qytetarët për përhapjen e Coronvirusit. Shefi qeverisë shqiptare tha...

Edhe pse është një trafikant droge, shqiptari vrau vajzën e tij...

0
Verën që lamë pas, një ngjarje e rëndë i tronditi të gjithë. Petrit Lekaj me origjinë nga Shkodra vrau me thikë vajzën e tij,...

Kanë ikur 4 mijë mjekë shqiptarë, punësohen në perëndim për pagat...

0
Mjekët shqiptarë çdo ditë e më shumë po synojnë vendet e Europës ku vendin e parë duket se e mban Gjermania. Ikja e mjekëve nis...

29 vite nga rrëzimi i shtatores së Enver Hoxhës

0
Në Shqipëri sot kujtohet dita e rënies së bustit të Enver Hoxhës, 25 vjet më parë në qendër të kryeqytetit. Mijëra qytetarë u ngritën më...

Detajet: 1.3 tonë kokainë hyri dje në Shqipëri me kamion bananesh...

0
Detaje të reja janë zbardhur nga sasia e madhe e kokainës, e kapur këtë mbrëmje në Maqedoninë e Veriut, pas një aksioni të madh...