Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90

Në Dibër po flitet për skandalin seksual të një politikane shqiptare...

0
Që pas publikimit të skandaleve të BILD një persekutim i vërtetë mediatik po ushtrohet ndaj një ministre aktuale të Qeverisë Rama, duke e lidhur...

“Planet sekrete” të CIA-s për Serbinë e madhe dhe Shqipërinë e...

0
Më 7 korrik 2019, ueb-faqja informative serbe “Telegraf.rs” botoi një intervistë me ish ndihmës drejtorin e Agjencisë Qendrore të Inteligjencës të SHBA-ve (CIA) për...

Rama: Më kanë lënduar gënjeshtrat e Ramushit dhe Albinit, VV punoi...

0
Kryeminsitri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë  se asnjëherë nuk ka marrë anë në luftën e brendshme politike në Kosovë. Ai ka thënë se...

Legalizimi i kanabisit në Shqipëri, BE: Nuk jemi të përfshirë në...

0
Zyra e delegacionit të Bashkimit Evropian thotë se nuk është e përfshirë në hartimin e projekt raporteve për legalizimin e kanabisit në Shqipëri për...

Gazetari Lela heq pantallonat dhe ia tregon live Edi Ramës shenjat...

0
Mbrëmë është shoqëruar me debate të forta përballja live në emisionin “Real Story”, në News24, mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Alfred Lela, i...

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën tragjikisht shqiptari

0
Një 41-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Aksidenti ka ndodhur në autostradën Bolonja-Padova. Mediat raportojnë se ai po udhëtonte me një...

Shkoi për pushime në Durrës, 22-vjeçari nga Peja përfundon në burg

0
Një drejtues automjeti është arrestuar nga policia shqiptare me akuzën e mitdhënies. Në pranga ka rënë shtetasi V.B., 22 vjeç, banues në Pejë të...

Lubonja: Si është e mundur që ambasadat e SHBA-ve të mos...

0
Opinionisti Fato Lubonja, në News24 ka folur për shembjen e teatrit në Shqipëri. Sipas tij shembulli kuptimplotë i vrasjes së drejtësisë në Shqipëri është...

Lajm i mirë për shqiptarët në Angli, emigrantët ilegalë do të...

0
Këto janë kushtet që emigrantët shqiptarë të marrin nënshtetësi angleze. Kandidati për kryeministër i Anglisë premton amnisti për personat e jashtëligjshëm që jetojnë prej vitesh...

Detajet: 1.3 tonë kokainë hyri dje në Shqipëri me kamion bananesh...

0
Detaje të reja janë zbardhur nga sasia e madhe e kokainës, e kapur këtë mbrëmje në Maqedoninë e Veriut, pas një aksioni të madh...