Monday, June 1, 2020
MARKETING 728 x 90

Bima më e shtrenjtë në botë rritet edhe në Shqipëri

0
Shafrani është ilaç natyral për stresin dhe depresionin. Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë...

Rama ec nëpër rrugët e Tiranës, ‘përzë’ në shtëpi kalimtarët për...

0
Kryeministri Edi Rama ka ngritur shqetësimin për pensionistët që dalin nga shtëpia, duke theksuar se shkalla e rrezikut për ta është shumë e lartë. Rama...

Qeveria e Shqipërisë shpall gjendjen e fatkeqësisë natyrore në gjithë vendin

0
Qeveria e Shqipërisë ka vendosur të shpallë gjendjen e fatkeqësisë natyrore në të gjithë vendin. Vendimi i Qeverisë u publikua në menjëherë në Fletoren...

Udhëheqësit gjermanë me kërkesë ndaj qytetarëve: Qëndroni në shtëpi

0
Udhëheqësit gjermanë të hënën u kërkuan qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi, për të reduktuar përhapjen e coronavirusit. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kancelarja gjermane...

Rama: BE të mos e përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga qasja në...

0
Kryeministri Edi Rama tha se Bashkimi Europian nuk mund dhe nuk duhet në asnjë mënyrë, ta përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga aksesi tregtar i materialeve...

Lotë dhe emocione, djali takon për herë të parë pas 53...

0
Në programin “Dua të të bëj të lumtur” është shpalosur një nga historitë ndoshta më prekëset që janë trajtuar ndonjëherë nga ky emision. Ishte historia...

Rama: Duke parë shkallën e ulët të vetëdijes së shumë qytetarëve...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se do të mbyllen të gjitha restorantet, baret dhe klubet në Tiranë dhe Durrës. Rama me anë të...

Sali Berisha e pranon: PD nuk arriti ta rrëzonte Ramën, duhet...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për Ilva Now pranoi se propozimi i tij një vit më parë që PD të linte mandatin me...

Rama u bënë thirrje qytetarëve: Mos blini maska, nuk mbrojnë nga...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nga foltorja e Kuvendit foli sot për frikën, që ka kapluar qytetarët për përhapjen e Coronvirusit. Shefi qeverisë shqiptare tha...

Edhe pse është një trafikant droge, shqiptari vrau vajzën e tij...

0
Verën që lamë pas, një ngjarje e rëndë i tronditi të gjithë. Petrit Lekaj me origjinë nga Shkodra vrau me thikë vajzën e tij,...