Demiri i BESËS: Sllogani “Jetë per të gjithë” erdhi për Gruevskin e jo për rastet e montuara të shqiptarëve

172

Pas vendimeve gjyqësore skandaloze, që ndodhën pas ardhjes në pushtet të LSDM-së dhe slloganit të saj “Jeta për të gjithë”, përmes një postimi në rrjeton social facebook, ka reaguar nënkryetari I Lëvizjes BESA, Abdush Demiri, njofton TopAlNews.

Nënkryetari Demiri, theksuar se sllogani I LSDM-së “Jeta për të gjithë”, erdhi për Gruevskin, Llatasin, Jankullovskën, Kamçevskën, Boban Iliçin etj, dhe nuk erdhi për prindërit e Almirit, për të dënuarit e rastit Monstra, të dënuarit rastit alfa, të dënuarit e rastit ” Sazdovski”/TopALNews/