Durmishi demanton Zeqirija Ibrahimin: Nuk kemi koalicion me BDI-në në Tetovë, shpifjeve tuaja ua dimë qëllimin

120

Kordinatori i këshilltarëve të Lëvizjes BESA në komunën e Tetovës, Besar Durmishi, nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook ka mohuar zërat kinse Besa është në koalicion me BDI-në në komunën e Tetovës dhe Çairit. Madje, Durmishi thotë se e gjithë opinioni e di mirë opozitarizmin tonë në këtë komunë. Për më tepër, më poshtë keni reagimin e plotë të Durmishit.

Ditëve të fundit nëpër rrjetet sociale po dëgjojmë shpifje pa fund. Një ndër këto shpifje e dëgjuam sot nga marionetat e…

Posted by Besar Durmishi on Friday, 10 January 2020