EKSKLUZIVE/ Kasami dhe Sela në takim me Philip Reeker

178

Kryetari Lëvizjes BESA, Bilall Kasami dhe kreu i ASH-së, Ziadin Sela, siç mëson TopAlNews, janë duke zhvilluar takim me Philip Reeker.

Siç mësohet në këtë takim diskutohet aktualitet i politik dhe ligji i ri i PSP-së.

Detaje më të hollësishme të takimit do të bëhen të ditur më vonë./TopAlNews/