Fëmija 2 vjeç shpëton pasi rrëzohet nga kati i gjashtë (VIDEO)

99

Ky fëmijë ka vërtet fat. Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon momentin kur një djalë vetëm 2 vjeç i kacavjerrur në hekurat e ballkonit përpiqet të shpëtojë.

Në një moment duart i rrëshkasin dhe djali rrëzohet nga kati i gjashtë i pallatit.

Fatmirësisht fëmija arriti të shpëtojë pasi u prit nga fqinjët të cilët kishin hapur një çarçaf të madh.