Fillon mbledhja e Kryesisë Qendrore të BESËS, çfarë po diskutohet? (FOTO)

95

Lëvizja BESA përmes faqes zyrtare në Facebook ka bërë të ditur se ka filluar mbledhja e Kryesisë Qendrore të kësaj partie. Nga burime të afërta me këtë parti, mësojmë se do të diskutohet për zgjedhjet e parakohshme të 12 prillit, koalicionet e mundshme si dhe do të bëhet zgjedhja e shtabit zgjedhor qendror.

NDODH TANI/ Mbledhja e Kryesisë Qendrore të Lëvizjes BESA!

Posted by Lëvizja BESA on Tuesday, 7 January 2020