Gazetari Lela heq pantallonat dhe ia tregon live Edi Ramës shenjat e dhunës (Video)

110

Mbrëmë është shoqëruar me debate të forta përballja live në emisionin “Real Story”, në News24, mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Alfred Lela, i cili u dhunua nga policia, gjatë protestës së 17 majit kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Lela gjatë emisionit ka hequr pantallonat dhe ka treguar live shenjat e dhunës, në ndërkohë Rama ia ka kthyer: Mbërthehu, mos më trego mua gishtin!