Gjithçka duket e përfunduar James Rodrigues drejt klubit të Serie-A

46

Kanë mbetur vetëm detajet e fundit për të zyrtarizuar gjithçka,pasi çdo gjë duket e përfunduar. James Rodriugez, do të largohet nga Real Madrid, për t’iu bashkuar Napolit në Serie A, raporton “Il Mattino”.

Rodrigues do të gjejë tek Napoli teknikun Carlo Ancelotti, me të cilin ka punuar më parë te Real Madrid dhe Bayern Munich. Gjatë karrierës së tij, James ka veshur edhe fanellën e Banfield, Portos dhe Monacos.
Image