Hoxha demanton Bujar Osmanin: Nuk ka asnjë lloj pazarllëku me votat opozitare (VIDEO)

186

Në një intervistë të dhënë për Tv21, sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha, ka demantuar Bujar Osmanin, i cili mbrëmë ka deklaruar se opozita shqiptare po bën pazare të fshehta.

“Nuk ka patur asnjë takim dhe pazar të fshehtë për votat opozitare për rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale.” – tha mes tjerash Hoxha.