I akuzoi për dyftyrësi, zëdhënësi i Besës i përgjigjet Osmanit

200

Zëdhënësi i Lëvizjes BESA, Elmedin Memmishi i është kundërpërgjigjur zv kryemnistrit Bujar Osmani pasi ky i fundit akuzoi për dyftyrësi paraqitjen e Lëvizjes Besa në komisionin kuvendor për zgjedhje dhe emërime.

Në vijim ua sjellim reagimin e Memishit në Facebook: