Kasami: Universiteti i Tetovës u themelua me shumë mund dhe sakrificë (FOTO)

15

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, me rastin e 25 vjetorit të themelimit të Universitetit të Tetovës, ka uruar të gjithë shqiptarët.

Përmes një postimi në facebook, Kasami, ka shkruar se nga sot Universiteti do të quhet: “Universiteti i Tetovës – Fadil Sulejmani”.