LAJMI I FUNDIT: Kuvendi konstatoi dorëheqjen e Vesel Memedit

85

Kuvendi konstatoi para pak çastesh dorëheqjen e Vesel Memedit nga posti i deputetit dhe nënkryetarit të Kuvendit. Ai menjëherë pas konstatimit të dorëheqjes nga ana e Kuvendit tha se ndihet i zhgënjyer nga kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ameti dhe nga kreu i qeverisë, Zoran Zaev.