Muhamed Zekiri pas vendimit për Ejup Alimin dhe Ismet Gurin: Mos qaj BDI!

137

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri, gjithashtu i njohur për provokimet e vazhdueshme ndaj partnerit të koalicionit qeverisës BDI, menjëherë pas vendimit të aktgjykimit të Ejup Alimit dhe Ismet Gurit në lëndën ”Titanik 3”, shkruan Albanews24.

”Mos qaj BDI”, ka shkruar Zekiri në Facebook menjëherë pas aktgjykimit të shkallës së parë për lëndën e hapur nga ish-PSP.

Pas tre vite e gjashtë muaj, Alimi dhe Guri morën dënime me burg prej tre vitesh. /Albanews24/