Nuhiu ‘thumbon’ Selën: Alternativa njejtë si PDSH-ja, opozita e vërtetë ASH-BESA

310

Analisti nga Tetova, Armend Nuhiu nëpërmjet një statusi në Facebook ka thënë se opozita e vërtetë është ASH dhe BESA, ndërsa Alternativa dhe PDSH-ja janë parti të pushtetit dhe dëmtojnë imazhin opozitarë.