Wednesday, March 25, 2020
MARKETING 728 x 90
Ballina Kuriozitete Pak sekonda para se të fillon të dëmtohet objekti i fakultetit të...

Pak sekonda para se të fillon të dëmtohet objekti i fakultetit të mjekësisë në Zagreb nga tërmeti i fuqishëm, macet ndjejnë lëkundjet – fillojnë të ikin

68

Fakulteti i mjekësisë në Zagreb është një nga objektet që është dëmtuar më së shumti nga tërmeti i javës së kaluar, që është ndjerë në masë të madhe në Kroaci.

Se sa i fuqishëm ka qenë tërmeti e dëshmojnë pamjet e kamerave të sigurisë, pranë objektit të fakultetit të mjekësisë në Zagreb.

MARKETING 420 x 60

Në video shfaqen skenat rrëqethëse kur ndërtesa dhe gjithçka përreth fillon të lëkundet, kurse ajo çfarë ka tërhequr më së shumti vëmendje është reagimi i disa maceve që duket sikur kanë ndjerë më herët lëkundjet dhe me shpejtësi të madhe u larguan nga objekti.

E gjitha u zhvillua brenda pak sekonda, kurse macet filluan të vrapojnë pak sekonda para se të ndjehen lëkundjet e tokës.

Loading...