Pendarovski realizoi takim me Erdoganin

36

Erdoğan dhe Pendarovski u takuan në margjinat e Samitit të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEECP) i cili zhvillohet në kryeqytetin e Bosnjë e Hercegovinës, Sarajevë Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan ka takuar presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, raporton Anadolu Agency (AA). Erdoğan dhe Pendarovski u takuan në margjinat e Samitit të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEECP) i cili zhvillohet në kryeqytetin e Bosnjë e Hercegovinës, Sarajevë. Takimi është zhvilluar i mbyllur për media.