Përleshje ndërmjet një gruaje dhe një burri në Bosnjë dhe Hercegovinë – për një thes miell

36

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell.

Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri dhe një gruaje kaloi në konfrontim fizik.

Punonjësit e dyqanit filmuan incidentin, dhe një videoja e një zënke për një thes miell tani po qarkullon në internet dhe media, shkruan KP.

Nuk dihet nëse policia mbërriti përfundimisht në vendin e ngjarjes.

Pamje të tilla vijnë kur njerëz jo vetëm në Bosnjë dhe Hercegovinë po tentojnë të sigurojnë rezerva ushqimore, si pasojë e përhapjes së coronavirusit.

Ndryshe, numri i të prekurve në Bosnjë dhe Hercegovinë ka arritur në 190 ndërsa tre persona kanë vdekur deri më tani.