Saturday, April 16, 2022
Ballina Bota e gruas Si ta ndriçoni gardërobën e dimrit me nuanca të buta akulloreje

Si ta ndriçoni gardërobën e dimrit me nuanca të buta akulloreje

13

“Ëmbëlsojeni” gardërobën e dimrit me nuanca të akullores!

Zakonisht festat e fundvitit janë periudha e nuancava të mbyllura, por tani ka një trend më të ndritshëm që po qarkullon në internet.

Ngjyrat pastel janë mënyra e përsosur për ta ndriçuar dhjetorin e zymtë.

Ekspertët e modës rekomandojnë të fokusoheni pas toneve më të buta, siç është e kaltra e hapur, roza, e verdha, jargavani – dhe t’i kombinoni me ngjyra neutrale.

Më poshtë ata i kanë treguar edhe disa shembuj se si mund t’i kombinoni këto nuanca akulloreje gjatë stinës së errët të dimrit.