Sot përsëri do të protestohet në Tetovë kundër shtrenjtimit të rrymës elektrike

119

Sot (11.09.2020), në ora 18:00, do të protestohet në Tetovë kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike, kështu njoftojnë nga Këshilli Organizativ i protestave kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike, përcjell Albanews24.

Ata bëjnë të ditur bllokimin e tre rrethrrotullimeve në qytet, edhe atë: te Korneri, Monopili dhe stadiumi i qytetit.  /Albanews24/