Thaçi: Nuk bëj koalicion me vrasës si Ziadin Sela, por edhe me Ali Ahmetin ku karriera e tij politike është e mbushur me plotë vrasje (Video)

308

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi, në emisionin “Zone e lire” ka deklaruar se Ziadin Sela nuk duhet të sheh ëndrra me syçelë dhe se nuk bën koalicion me vrasës, shkruan Albanews24.

“Do t’i them Ziadin Selës se mos të sheh ëndrra me syçelë, se unë koalicion me vrasës nuk bëj”.

MARKETING 420 x 60

Gazetari: E quajti vrasës Ali Ahmetin, prap.

Menduh Thaçi: Jo, Ali Ahmetin. Ziadin Selën.

Gazetari: Kë? E ke fjalën për ata vetë. Më fal, mendova se me BDI-në koalicion nuk bëj.

Thaçi ndër të tjera ka thënë se në karrierën e tij politike, nuk ka asnjë të vrarë. Me plot përgjegjësi penale dhe morale e them se, në karrierën politike të Ali Ahmetit dhe Ziadin Selës, ka të plotë të vrarë. /Albanews24/

Loading...