Van de Beek në radarin e Real Madrid (VIDEO)

26

Skuadra Real Madrid është e interesuar që ta përvetësojë mesfushorin holandez, Donny van de Beek.

Los Blancos e kanë identifikuar 22 vjeçarin si një futbollist që mund ta përforcojë linjën e mesfushës së Los Blancos, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Sipas Marca, edhe Paul Pogba është në shënjestrën e Zinedine Zidane dhe tani mbetet të shihet nëse këta dy lojtarë do t’i bashkohen Real Madrid-it.