Diplomati Arsim Zekolli ka zbuluar një fakt shumë interesant për Kandidatin për President të LSDM-së dhe BDI-së .

Ja çka shkruan Zekolli në profilin e tij në Facebook:

Nje info qe nuk e kam ditur. Stevo Pendarovski paska qen Shef Kabineti i famkeqit Dime Gjurev ne kohen e ekspeditave policore ne Bit Pazar, Gostivar, UT, Ladorishte etj. Konsenzual pra i UCK & UDB.